Hlasujte o nejlepší design Moto X!

Blíží se můj první rok s Motorolou Moto G 2013 a já už teď vím, že chci upgrade. Ne, že by mi Moto G nedostačovala, naopak je to výborný telefon a nelituji jediné koruny, co jsem za něj utratil. Jsem však nadšenec, který hodně rád zkoumá nové věci a tak je čas se posunout na úplně jiný level. Hodlám zůstat u Motoroly, jelikož je mi tato značka velmi sympatická a jako náhrada Moto G bude nová Moto X.

Zkoušel jsem v Moto Makeru vytvářet několik verzí designu, v jakém by se mi telefon líbil, ale všechny se mi líbí tolik, že se nemůžu ani za nic rozhodnout, který zvolím. Proto jsem se rozhodl, že nechám na lidech, aby hlasováním rozhodli, který design se jim líbí nejvíce. Je možné, že než telefon objednám, tak některé návrhy po důslednějším přemýšlení odstraním, ale to zatím nenastane…

Hlasujte, který z návrhů výše se vám líbí nejvíce. Hlasovat můžete pro více návrhů, ale, prosím, pouze jednou pro každý. Klidně sdílejte a přilákejte tak více lidí.

Adam Kahánek

About Adam Kahánek

Technický produktový manažer u jedné z předních českých IT společností, recenzent počítačového hardwaru pro známé české magazíny ExtraHardware a Computer, recenzent mobilních telefonů pro Svět aplikací, nadšenec do mobilních technologií, Androidu, focení, cestování a letecké/železniční techniky.