Můj nový web o fotografování

Dlouho jsem váhal, zda se do toho pustit nebo ne, ale nakonec jsem si teda řekl, že jo. Potřeboval jsem web, kde bych mohl prezentovat své povedené fotografie, věci okolo fototechniky a časem z něj udělat své vlastní portofolio (pokud se dostanu kvalitou fotek na takovou úroveň, aby to stálo za to :-) ).

Při zakládáního tohoto osobního webu jsem měl v plánu fotky prezentovat právě tady. Nakonec jsem si ale říkal, že by to chtělo stejně jiný layout stránky, která více sedí na galerii a celkově to tedy oddělit od technologických věcí zde. Druhou věcí, o které jsem přemýšlel, byl jazyk. Angličtina je světová, má větší dosah a hlavně je to jazyk, ve kterém bych chtěl být schopen psát celé články. Proto jsem se rozhodl, že nový fotoweb bude kompletně v angličtině.

ak_photography_logo

Představuji vám tedy web Adam Kahánek Photography. Já vím, zase photography, neskutečně ohraná písnička. Ale bohužel mě nenapadlo nic výstižnějšího, tudíž jsem se s tím trochu popral a nakonec to tak pojmenoval (kdyby měl někdo lepší návrh, určitě se ozvěte v komentářích, uvítám to).

Snímek obrazovky 2016-02-07 v 12.41.26

Na závěr bych chtěl dodat jen to, že pokud by chtěl někdo komentovat jakékoliv fotky/galerie na novém webu, čiňte, pokud možno, v angličtině. Původní, převážně technologický (tento), web samozřejmě pojede normálně dále a budu sem dávat všechny možné technologické věci, plus nějaké to cestování a obecně, co budu mít na srdci a budu to chtít s vámi sdílet.

Adam Kahánek

About Adam Kahánek

Technický produktový manažer u jedné z předních českých IT společností, recenzent počítačového hardwaru pro známé české magazíny ExtraHardware a Computer, recenzent mobilních telefonů pro Svět aplikací, nadšenec do mobilních technologií, Androidu, focení, cestování a letecké/železniční techniky.